ŽIVJETI ZDRAVO

Autor: Marija Poslon, 17. 12. 2014.

Na  2.ŽUPANIJSKOJ KONFERENCIJI O PREVENCIJI KARDIOVASKULARNIH BOLESTI, 15. prosinca 2014. u Zaboku, predstavljeni su primjeri dobre prakse koji doprinose promicanju zdravih stilova života i očuvanju zdravlja. Naša škola predstavljena je s nekoliko primjera  aktivnosti  iz Kurikuluma zdravstvenog odgoja i  Programa građanskog odgoja i obrazovanja. Predstavljene aktivnosti značajno doprinose razvoju svijesti učenika o ulozi tjelesnog vježbanja, provođenja slobodnog vremena na svježem zraku, važnosti zdrave prehrane za očuvanje zdravlja. Primjere dobre prakse na konferenciji je predstavila  pedagoginja škole.

U prilogu se nalazi PP prezentacija.

Priloženi dokumenti:
ZIVJETI_ZDRAVO--_ZABOK-konferencija-15-12-14.pptx (4.11 MB)