Obavijest za roditelje budućih učenika 1. razreda

Autor: Tanja Kapelski, 12. 6. 2024.

Poštovani roditelji,

u sustavu za upise u 1. razred generirane su Upisnice za sve polaznike naše škole. Molimo vas da Upisnice isprintate, potpišete, fotografirate ili skenirate te unesete u sustav. Upisnica mora biti potpisana od strane oba roditelja, a isto je potrebno napraviti do 20.06.2024. (četvrtak). Za one roditelje koji ne koriste e-Građane ili nisu u mogućnosti samostalno unijeti Upisnicu u sustav, potpisivanje će biti omogućeno u školi uz prethodnu najavu.

Budući da je bilo upita vezano uz strani jezik naveden na upisnici, napominjemo da je riječ o jeziku koji je roditelj naveo u incijalnom upitniku, prilikom popunjavanja zahtjeva za upis, kao strani jezik kojeg želi da dijete uči od 4. razreda. Na obrascu upisnice nije predviđeno navođenje stranog jezika kojeg će dijete učiti od prvog razreda.

Za sva dodatna pitanja, stojimo na raspolaganju!