PP prezentacija terenske nastave u Južnu Dalmaciju učenika osmih razreda

Autor: Anita Džaja, 3. 10. 2017.

U utorak 26. rujna 2017. godine na sjednici Učiteljskog vijeća učenici osmih razreda: Tena, Lana, Barbara, Petra i Žan prikazali su prezentaciju terenske nastave u Južnu Dalmaciju na kojoj su bili od 03. do 06. rujna 2017. godine.

Učitelji su mogli vidjeti koja su sve mjesta učenici posjetili, što su sve novo naučili te kako su se družili i zabavljali.

Moglo se shvatiiti da učenici terensku nastavu ne doživljavaju samo kao nastavu, pa na taj način uče i usvajaju znanja na njima prihvatljiviji i lakši način. Naravno, vremena i snage za druženje i zabavu na kraju dana nije nedostajalo.

Učitelji pratitelji pohvalili su sve učenike za uzorno ponašanje tijekom cijelog puta.

Budući da roditelji učenika vole znati i vidjeti što i kako djeca provode vrijeme, i u školi, a i izvan nje, istu su prezentaciju učenici pokazali u srijedu 27. rujna 2017. godine na Vijeću roditelja.

U izradi prezentacije još su sudjelovali Ana i Tibor.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

A prezentaciju možete pogledati klikom na https://1drv.ms/p/s!AlA7ONAnAjzTgzlJGoNG_AKieoI3

Za vas pripremile: učiteljice Dragica Šalković i Jasna Leljak

PP prezentacija terenske nastave u Južnu Dalmaciju učenika osmih razreda

Autor: Anita Džaja, 3. 10. 2017.

U izradi prezentacije još su sudjelovali Ana i Tibor.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Za vas pripremile: učiteljice Dragica Šalković i Jasna Leljak