PRIJEM PRVAŠIĆA U PODRUČNOJ ŠKOLI LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 4. 9. 2017.

Danas je u Područnoj školi Lepajci bilo osobito veselo jer je prvi put u školske klupe sjela nova skupina đaka prvaka. Stariji učenici su uz pomoć svojih učiteljica pripremili prigodni program dobrodošlice. Na kraju druženja učenici su zasladili prvi školski dan pecivom i slatkišima.

Pripremila: Katarina Barlović,učiteljica prvog razreda

FOTOGRAFIJE

PRIJEM PRVAŠIĆA U PODRUČNOJ ŠKOLI LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 4. 9. 2017.

Pripremila: Katarina Barlović,učiteljica prvog razreda

FOTOGRAFIJE