JEZERO DOLAC

Autor: Vesna Presečki, 13. 6. 2017.

12.06.21017. učenici 2.a razreda vidljivo uzbuđeni zajedno s učiteljicom uputili su se pješke na jezero Dolac uz temu izvanučioničke nastave iz prirode i društva Ljeto – biljke i životinje. Kad su stigli do jezera bili su puni dojmova – čisto jezero kojeg na sredini krase veliki listovi i cvjetovi lopoča i lokvanja. Tražili smo ribice i nakon nekoliko obilazaka oko jezera najprije smo susreli žabe koje su kreketale i skakale čim su im se učenici približili. Naravno, pronašli su i jato ribica  „dugačkih kao štap“. Pratili su ih, jako im se veselili. Uz igru i druženje bilo je vrlo zanimljivo i veselo, pogledajte u fotogaleriju.

JEZERO DOLAC

Autor: Vesna Presečki, 13. 6. 2017.