UPISANI UČENICI U 1. RAZRED ZA ŠK.GODINU 2017./18.

Autor: Anita Džaja, 12. 6. 2017.

8. i 9. lipnja 2017. u matičnoj  i područnim školama upisali  smo u prvi razred  najmlađe, najslađe đake.  Uzbuđenja, radosti i veselja  nije nedostajalo kod malih đaka,  njihovih roditelja, a i njihovih učiteljica  Vesne Požgaj, Marije Klasić, Katarine Barlović, Vesne Gračanin, pedagoginje Božice Horvat,  defektologinje Aleksandra Podsečki te ravnateljice Dragice Belošević.

Poželjeli smo im puno radosnih trenutaka u njihovom školovanju, a do početka školske godine  što više  odmora, igre i veselja!

Više fotografija pogledajte u našij foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog

UPISANI UČENICI U 1. RAZRED ZA ŠK.GODINU 2017./18.

Autor: Anita Džaja, 12. 6. 2017.

Više fotografija pogledajte u našij foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog