IZLET 5.A RAZREDA NA STRAHINJŠČICU

Autor: Anita Džaja, 12. 6. 2017.

Učenici 5.a razreda, u subotu 10. lipnja, bili su na izletu na Strahinjščici.
U pratnji svoje razrednice Marije Đurkin, defektologinje Aleksandre Podsečki,  učiteljice Ksenije Cesarec te nekoliko roditelja, pješačili su poznatom planinarskom stazom Preko rudnika.
Na planinarskom su se domu okrijepili, nakon čega su posjetili i najviši vrh Strahinjščice Sušec.
Uz roštilj , kolače, sokove i puno, puno smijeha ovaj su izlet proglasili jednim od najljepšim, osobito zato što su ga proveli  u prirodi.

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog

IZLET 5.A RAZREDA NA STRAHINJŠČICU

Autor: Anita Džaja, 12. 6. 2017.

Učenici 5.a razreda, u subotu 10. lipnja, bili su na izletu na Strahinjščici.

Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog