PJEŠAČENJE NA CESARGRAD

Autor: Anita Džaja, 5. 6. 2017.

Učenici naše škole, uz još 150 učenika iz cijele županije, pješačili su na Cesargrad iznad Klanjca, 2.lipnja 2017. godine.
Pješačenje je  organizirala Krapinsko-zagorska županija, Grad Klanjec i Povjerenstvo za suzbijanje zlouporabe opojnih droga Krapinsko-zagorske županije, kao koordinativno i savjetodavno tijelo koje se bavi prevencijom i problematikom ovisnosti.
Ovim su pješačenjem učenici već 4. godinu zaredom obilježili Svjetski dan nepušenja i Međunarodni dan borbe protiv zlouporabe opojnih droga.
Cilj pješačenja prije svega je  promoviranje zdravih stilova života kao jednog od učinkovitih načina prevencije rizičnih ponašanja i svih oblika ovisnosti kod djece i mladih.
Nakon pješačenja učenici su posjetili i galeriju Antuna Augustinčića u Klanjcu.
Pratnja učenicima bile su školska defektologinja Aleksandra Podsečki i asistentica u nastavi Nataša Zrinščak.
Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!
Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog

PJEŠAČENJE NA CESARGRAD

Autor: Anita Džaja, 5. 6. 2017.

Nakon pješačenja učenici su posjetili i galeriju Antuna Augustinčića u Klanjcu.
Fotografije pogledajte u našoj foto-galeriji!
Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog