Prvi krapinski dječji maraton

Autor: Andrija Kiseljak, 25. 5. 2017.

U organizaciji Udruge za zaštitu životinja Vita, TK Maraton i Udruge Tavan, dana 27.05.2017. ( subota )  s početkom u 10 sati na Trgu Ljudevita Gaja u Krapini, održati će se prvi krapinski dječji maraton. Sva prikupljena sredstva od kotizacija (10,00 kn) i donacija će biti iskorištena u svrhu kupovine hrane za napuštene pse i mačke o kojima udruga Vita skrbi. Prijaviti se mogu sva djeca od prvog do osmog razreda osnovne škole, na dan utrke pola sata prije starta – 2 skupine trkača: kadeti (1.-4. razred) i juniori (5.-8. razred). I dok jedni trče, drugi će imati priliku sudjelovati na radionicama za djecu koje priprema udruga Tavan i Muzej krapinskih neandertalaca. Za glazbenu podlogu je zadužen krapinski puhači orkestar, koji će pratiti i mažoretkinje. Cilj utrke, osim humanitarne note, je i poticanje i promoviranje zdravih tjelesnih aktivnosti, kao i druženje na otvorenom, na svježem zraku. Dakle, mame i tate, povedite svoju djecu u subotu ujutro na jednu aktivnost sa puno pozitivnih učinaka!

Prvi krapinski dječji maraton

Autor: Andrija Kiseljak, 25. 5. 2017.