Ponosno sudjelovali na Europskom tjednu mladih 2017. u Zagrebu

Autor: Anita Džaja, 14. 5. 2017.

Na Dan Europe, 9. svibnja 2017. godine na Trgu Europe u Zagrebu sudjelovali smo na Europskom tjednu mladih 2017. koji je organizirala Agencija za mobilnost i programe EU u suradnji s Predstavništvom Europske komisije u Hrvatskoj.

U vremenu od 16.00 do 19.00 sati  na trgu Europe postavljeno je  20 štandova na kojima su se posjetitelji mogli  informirati o mogućnostima za volontiranje, sudjelovanje u razmjenama mladih i međunarodnim projektima, a bilo je i mnoštvo  interaktivnih  aktivnosti za mlade – pano solidarnosti, snimanje ljudskog lanca, kao i glazbeni nastupi.

Imali smo veliku čast predstaviti i naš Erasmus projekt „Dobre vibracije" koji smo provodili prošle školske godine kao prva osnovna škola u Hrvatskoj na polju međunarodne razmjene mladih, a isti su predstavile  Jana Vita Poslon, sudionica  projekta  s koordinatoricom projekta Aleksandrom Podsečki.

Nadamo se nastavku ove lijepe priče uskoro!

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog​

Ponosno sudjelovali na Europskom tjednu mladih 2017. u Zagrebu

Autor: Anita Džaja, 14. 5. 2017.

Nadamo se nastavku ove lijepe priče uskoro!

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: Aleksandra Podsečki, prof. defektolog​