SREBRO I BRONCA ZA NAŠE MATEMATIČARE - MathFest 2017

Autor: Andrija Kiseljak, 13. 4. 2017.

U Tuheljskim Toplicama, dana 12. 4. 2017., održan je  MathFest 2017. To je treći po redu  festival matematike koji se održava u našoj županiji. Sudjelovalo je 119 ekipa, ukupno  476 učenika iz naše , ali i okolnih županija. Učenici su se natjecali u tri kategorije.

OŠ „ Ljudevit Gaj „ Krapina  predstavljalo je 11 ekipa i dvije ekipe Centra izvrsnosti Krapina koje čine s, većinom, učenici naše škole. Bili smo škola sa najviše prijavljenih ekipa.

Rezultati natjecanja:

KATEGORIJA 43, ukupno 38 ekipa

U toj kategorijisudjelovalo je pet ekipa ,iz matične i područnih škola ,koje supostigle zapažene rezultate : SUPER ČETVORKA ( OŠ „Lj. Gaj „) , EKIPA ZA 5( OŠ „Lj. Gaj „), MAFIJAŠI

( PŠ Lepajci ), BRAĆA MATEMATIČARI ( OŠ „Lj. Gaj „), MATEMATIČARI( PŠ Šemnica Donja ). Učenike su pripremale učiteljice : Vesna Požgaj , Marija Klasić, Anica Poslon , Dušanka Jakopović, Katarina Barlović, Lidija Gorup Kunštek , Štefica Tepuš te Vesna Gračanin.

Najbolji plasman postigla je ekipa:

SUPER ČETVORKA - 2. mjesto, SREBRNA MEDALJA

Učenici: Lucija Pavlović 4.a, Filip Černjava 4.a, Ema Novak 3. a, Lara Belošević 3. a

Mentori: Vesna Požgaj i Dušanka Jakopović

KATEGORIJA 65, ukupno 47 ekipa

U toj kategoriji sudjelovalo je pet ekipa: LEGENDE , NEPOZNANICE, G4, X FACTOR, QUATRO IV. Učenike su pripremale učiteljice Tatjana Slivnjak Mišić , Andreja Drašković i Dragica Šalković. Sve ekipe su postigle dobre rezultate , a najbolja je bila ekipa naših učenika koji su predstavljali Centar izvrsnosti Krapina.

LEGENDE - 3. mjesto, BRONČANA MEDALJA

Učenici: Nikola Jurić 6. c, Matija Tušek 6.a , Nika Majsec 5.a, Tea Poslon 5.a

Mentori : Andreja Drašković i Dragica Šalković

KATEGORIJA 87, ukupno 34 ekipe

U toj kategoriji sudjelovale su tri ekipe : HTML, KENZUM I UNICORN. Ekipe su pripremale učiteljice Andreja Drašković i Tatjana Slivnjak Mišić.  Najbolje plasirana ekipa bila je ekipa koja je predstavljala Centar izvrsnosti Krapina :

HTML 4. mjesto

Učenici: Lea Kovačec 8. b, Tibor Rukav 7.a , Marko Pavić ( OŠ Hum Na Sutli ), Hrvoje Žlepalo ( OŠ Augusta Cesarca Krapina )

Mentor : Andreja Drašković

Rang liste te zadatci s rješenjima mogu se pronaći na stranici : http://matzsv.weebly.com

ČESTITKE SVIM NATJECATELJIMA I NJIHOVIM MENTORIMA!!!!!!

Učiteljica : Dragica Šalković

SREBRO I BRONCA ZA NAŠE MATEMATIČARE - MathFest 2017

Autor: Andrija Kiseljak, 13. 4. 2017.

Rezultati natjecanja:

KATEGORIJA 43, ukupno 38 ekipa

Najbolji plasman postigla je ekipa:

SUPER ČETVORKA - 2. mjesto, SREBRNA MEDALJA

Mentori: Vesna Požgaj i Dušanka Jakopović

KATEGORIJA 65, ukupno 47 ekipa

LEGENDE - 3. mjesto, BRONČANA MEDALJA

Učenici: Nikola Jurić 6. c, Matija Tušek 6.a , Nika Majsec 5.a, Tea Poslon 5.a

Mentori : Andreja Drašković i Dragica Šalković

KATEGORIJA 87, ukupno 34 ekipe

HTML 4. mjesto

Mentor : Andreja Drašković

ČESTITKE SVIM NATJECATELJIMA I NJIHOVIM MENTORIMA!!!!!!

Učiteljica : Dragica Šalković