VALENTINOVO I FAŠNIK U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 1. 3. 2017.

Povodom Valentinova učenici PŠ Lepajci pisali su čestitke i pisma za prijatelje i simpatije. Svakodnevno su ih ubacivali u kutiju koja je bila postavljena u hodniku škole. Na Valentinovo čestitke i pisma razveselili su one kojima su bili namijenjeni. Taj dan u razrednim odjelima razgovaralo se o povijesti, običajima i postanku Valentinova, a provedene su i druge aktivnosti.

28.02.2017. obilježen je Fašnik. Učenici su u školu došli maskirani. Bilo je tu princeza, vila, kauboja, ninja, Batmana... U holu škole održao se maskenbal uz pjesmu i ples. Na kraju maškare su se počastile slatkišima.

FOTOGRAFIJE

VALENTINOVO I FAŠNIK U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 1. 3. 2017.

FOTOGRAFIJE