GLOBE SUSRET

Autor: Andrija Kiseljak, 13. 2. 2017.

U našoj školi u srijedu 8. veljače 2017. održano je druženje učenika uključenih u GLOBE program te smo zajednički obilježili i  Međunarodni dan zaštite močvarnih staništa. Družili smo se sa učenicima OŠ Pregrada i OŠ Đurmanec, te stručnom suradnicom u Javnoj ustanovi za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode Krapinsko-zagorske županije Petrom Šemnički. Druženje je proteklo u igri i edukativnom predavanju o močvarnim staništima u Hrvatskoj.

Na početku susreta riječi dobrodošlice zaželjela nam je ravnateljica škole Dragica Belošević. Učiteljica Marija Markovina najavila je gošću, Petru Šemnički, koja nam je održala zanimljivo i edukativno predavanje o važnosti močvarnih staništa, te nas upoznala sa različitim močvarnim staništima u Hrvatskoj. Zatim smo odigrali kviz o močvarnim staništima i GLOBE programu. Druženje je bilo vrlo zanimljivo, zabavno i poučno.

Zahvaljujemo svim sudionicima na druženju!! Fotografije sa druženja možete pogledati u našoj fotogaleriji.

GLOBE SUSRET - fotogalerija

GLOBE SUSRET

Autor: Andrija Kiseljak, 13. 2. 2017.

GLOBE SUSRET - fotogalerija