ZIMSKE RADIONICE ZA UČENIKE

Autor: Marija Poslon, 30. 12. 2016.

Radna skupina za darovite učenike KZŽ Futura inicirala je uključivanje škola u aktivnosti tijekom zimskih praznika. Aktivnosti su namijenjene darovitim, talentiranim i drugim motiviranim učenicima koji se tijekom praznika  žele zabaviti, rekreirati, naučiti nešto novo , razvijati svoju kreativnost.

Pozivamo zainteresirane učenike da se uključe u radionice u našoj školi koje će se održati 9.siječnja 2017. od 10 – 12 sati .

Ponuđene radionice:

Igre šifriranja ( voditeljice: Dragica Šalković, Andreja Drašković )

Kutijice iznenađenja ( voditeljice Aleksandra Podsečki, Božica Horvat)

ZIMSKE RADIONICE ZA UČENIKE

Autor: Marija Poslon, 30. 12. 2016.

Ponuđene radionice:

Igre šifriranja ( voditeljice: Dragica Šalković, Andreja Drašković )

Kutijice iznenađenja ( voditeljice Aleksandra Podsečki, Božica Horvat)