DAN KRUHA U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 22. 10. 2016.

18.10.2016. u PŠ Lepajci obilježen je Dan kruha. Učenici su u školu donijeli kruh,peciva i kolače koje su ispekle marljive mame i bake. Taj dan i sami su bili mali pekari i pekarice. Od tijesta su oblikovali kruščiće i peciva,a ispekla ih je naša kuharica.Uživali smo u mirisu svježe pečenog kruha koji se širio školom.Napunili smo košarice sa kruhom,pecivima i kolačima.Svi zajedno,učenici i učiteljice,otišli smo u obližnju kapelicu. Prisustvovali smo misnom slavlju koje je održao velečasni Stjepan Sirovec. Tijekom mise velečasni je blagoslovio prisutne i sve što smo donijeli.Nakon povratka u školu blagovali smo blagoslovljenu hranu.

Istog dana učenici 4. razreda sa učiteljicom Katarinom Barlović posjetili su Dom za odrasle osobe u Mirkovcu. Razveselili su štićenike doma sa raznovrsnim kolačima, kruhom i pecivima te recitacijama i pjesmama.

FOTOGRAFIJE SE NALAZE U FOTOGALERIJI.

DAN KRUHA U PŠ LEPAJCI

Autor: Dubravka Tušek, 22. 10. 2016.

FOTOGRAFIJE SE NALAZE U FOTOGALERIJI.