U POSJETU DOMU ZA STARIJE I NEMOĆNE "SVETI NIKOLA" U KRAPINI

Autor: Anita Džaja, 21. 10. 2016.

Učenici 4.a i 4.b razreda nastavljaju tradiciju posjete Domu za starije i nemoćne „Sveti Nikola“ u Krapini. Veselim pjesmama, recitacijama, mislima o kruhu razveselili su sve prisutne. Pripremili su košarice pekarskih proizvoda uz pomoć roditelja, kuharica i učiteljica. Zahvaljujemo našim domaćinima na ugodnom druženju.

Dojmove učenika možete pročitati u nastavku, a više fotografija vidjeti u našoj foto galeriji.

Dojmovi učenika:

Zapjevali smo im nekoliko veselih pjesmica, recitirali…..( Katja, 4.a)
Osjećala sam se ugodno, ali pomalo i tužno…ponudili su nas kolačima….
Bilo je super, posebno zato jer smo nastupali pred starijim osobama. ( Karmen,4.a)
Lijepo sam se osjećala jer smo došli razveseliti umirovljenike našom pjesmom, recitiranjem. Bilo je suza na njihovim licima.(Ena, 4.a)
Razveselili smo djedove i bake.( Sebastijan, 4.b)
Jako sam zadovoljan, posebno mi se svidjelo u Domu umirovljenika. ( Jurica,4.b)
U Domu sam bio sretan jer smo obradovali umirovljenike.( Vito, 4.b)
Bilo je lijepo……sigurna sam da smo sve razveselili. ( Leonarda, 4.b)

U POSJETU DOMU ZA STARIJE I NEMOĆNE "SVETI NIKOLA" U KRAPINI

Autor: Anita Džaja, 21. 10. 2016.

Dojmovi učenika:

Zapjevali smo im nekoliko veselih pjesmica, recitirali…..( Katja, 4.a)
Osjećala sam se ugodno, ali pomalo i tužno…ponudili su nas kolačima….
Razveselili smo djedove i bake.( Sebastijan, 4.b)
Jako sam zadovoljan, posebno mi se svidjelo u Domu umirovljenika. ( Jurica,4.b)
U Domu sam bio sretan jer smo obradovali umirovljenike.( Vito, 4.b)
Bilo je lijepo……sigurna sam da smo sve razveselili. ( Leonarda, 4.b)