OBILJEŽAVANJE DANA KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Anita Džaja, 20. 10. 2016.

Ove su godine učenici i djelatnici naše škole odlučili malo drugačije obilježiti Dane kruha, Dan jabuka i Dan zahvalnosti za plodove zemlje. Svi su zajedno otišli dana 18.10. u crkvu sv. Nikole i tamo prisustvovali svečanoj misi i blagoslovu jesenjih plodova i kolača koje su sami pekli. Bili smo svečano obučeni jer smo zbog Dana kravate svi stavili kravate. Posebno je bilo slasno kada smo po povratku u školu zajedno blagovali blagoslovljeno jelo.

Dojmove učenika 5.b razreda pročitajte u nastavku, a više fotografija možete vidjeti u našoj foto galeriji.

Za vas pripremila Jasna Leljak.

Dojmovi učenika 5.b razreda:

Danas, 18.10.2016. mi je bilo predivno u crkvi.(Iva)

Svidjelo mi se u crkvi, sve je bilo nekako radosno i svečano. Željela bi da uvijek tako slavimo Dan kruh. (Ivana)

Svećenik je blagoslovio naš kruh, molili smo.(Sara)

Lijepo je što smo dane kruha obilježili u crkvi jer se tamo molimo i pjevamo.(Lucija)

OBILJEŽAVANJE DANA KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Autor: Anita Džaja, 20. 10. 2016.

Za vas pripremila Jasna Leljak.

Dojmovi učenika 5.b razreda:

Danas, 18.10.2016. mi je bilo predivno u crkvi.(Iva)

Svećenik je blagoslovio naš kruh, molili smo.(Sara)