MEĐUNARODNI DAN PJEŠAČENJA

Autor: Dubravka Tušek, 16. 10. 2016.

14.10.2016. učenici PŠ Lepajci sa svojim učiteljicama prošetali su mjestom i obilježili Međunarodni dan pješačenja. Taj dan  obilježava se u cijelom svijetu, a ideja je osvijestiti ljude o potrebi kretanja (posebno pješačenja) kao načina očuvanja i unapređenja zdravlja. Tako su i učenici naše škole naučili da tjelesna aktivnost pozitivno utječe na zdravlje. Tijekom šetnje uočili su promjene u prirodi u jesen. Upoznali su neka pravila vezana uz ponašanje pješaka u prometu. Vratili su se u školu veseli,zadovoljni i puni dojmova.

Priloženi dokumenti:
pjesacenje.jpg (1.12 MB)

MEĐUNARODNI DAN PJEŠAČENJA

Autor: Dubravka Tušek, 16. 10. 2016.

Priloženi dokumenti:
pjesacenje.jpg (1.12 MB)