OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA

Autor: Marija Poslon, 5. 10. 2016.

Ove godine Dječji tjedan počinje u ponedjeljak, 3. listopada 2016. i završava u nedjelju, 9. listopada 2016. Održava se pod motom „ Ljubav djeci prije svega – Neka odrastanje bude dječja igra“.

U našoj školi obilježava se na satovima razrednika razgovorom dječjim pravima, željama, problemima s kojima se suočavaju djeca u našoj sredini, u svijetu. Saznat ćemo što bi djeca učinila da imaju čarobni štapić, što  je za njih sreća, što poručuju odraslima….

U petak će se održati konstituirajuća sjednica Vijeća učenika.

Pripremila: pedagoginja

OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA

Autor: Marija Poslon, 5. 10. 2016.

U petak će se održati konstituirajuća sjednica Vijeća učenika.

Pripremila: pedagoginja