PROVELI SMO USPJEŠNU ŠKOLU U PRIRODI

Autor: Marija Poslon, 2. 10. 2016.

Učenici četvrtih  razreda sretno su se vratili iz Škole u prirodi .Sadržaje  o primorskom zavičaju utvrdili su ”punim plućima.”

Posjetili su  gradove u Istri : Motovun, Poreč, Pulu  i divili se ljepoti kulturno- povijesnih znamenitosti. Uživali su u plovidbi brodom do Nacionalnog  parka “Brijuni” i veselili se susretu sa životinjama .Mnogi su naučili plivati u Školi plivanja i te vještine usavršili u moru. Prvi put spoznali su kako voditi brigu o sebi i svojim stvarima , kako se ponašati u restoranu i hotelu te kako prihvatiti i pomoći prijateljima.

Škola u prirodi bila je za učenike , roditelje i učiteljice jedno veliko iskustvo.

Fotografije možete vidjeti u

PROVELI SMO USPJEŠNU ŠKOLU U PRIRODI

Autor: Marija Poslon, 2. 10. 2016.

Fotografije možete vidjeti u