IMAMO DRŽAVNOG PRVAKA IZ NJEMAČKOG JEZIKA!!!

Autor: Vlatka Matejaš, 18. 4. 2016.

Od 11.-13.4. u Krku je održano Državno natjecanje iz njemačkoga jezika. Našu školu predstavljali su učenici Marija Sutlović i Damjan Milaković iz 8. a razreda. Reziltati su odlični, ma sjajni. Damjan je osvojio prvo, a Marija odlično četvrto mjesto. Čestitamo im od srca.

Osvajanjem prvog mjesta, Damjan će sudjelovati na IDO-2016., Međunarodnoj olimpijadi njemačkoga  jezika u Berlinu,  koja se održava svake dvije godine te će tamo boraviti  od 17.7.-30.7.2016. Ne sumnjamo da će Damjan dostojno predstaviti Hrvatsku i sebe, a mi mu to od sveg srca želimo.

Sve čestitke i njihovoj mentorici, profesorici Mirjani Klobučar koja već niz godina postiže zavidne rezultate sa svojim učenicima, a ovo je zaista kruna njezina neumornog rada i zalaganja.

S ponosom, još jednom čestitamo Damjanu, Mariji i Mirjani.

IMAMO DRŽAVNOG PRVAKA IZ NJEMAČKOG JEZIKA!!!

Autor: Vlatka Matejaš, 18. 4. 2016.

S ponosom, još jednom čestitamo Damjanu, Mariji i Mirjani.