LIDRANO

Autor: Vlatka Matejaš, 4. 3. 2016.

U utorak, 1.3.2016. u Krapini je održano Lidrano, smotra literarnih, dramsko-scenskih i novinarskih radova

Učenici naše škole sudjelovali su svojim literarnim i scenskim nastupima. Irena Antol, učenica sedmog razreda iz Područne škole Šemnica Donja predstavila se Domjanićevom pjesmom, Ena Miljan nastupila je monologom Pun mi je ruksak, a bili su tu i mali recitatori Mara Crnek i Karlo Novak iz 3. a razreda s pjesmom Fala ti. Od literarnih i novinarskih radova, moramo izdvojiti putopis Marije Sutlović koji je predložen za državno natjecanje.

Čestitamo svim sudionicima.

LIDRANO

Autor: Vlatka Matejaš, 4. 3. 2016.

Čestitamo svim sudionicima.