NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE

Autor: Marija Poslon, 29. 2. 2016.

U petak , 26.2. 2016. godine  u Oroslavlju je  održana   županijska  izložba najboljih radova  nastalih na školskim razinama natjecanja LIK  2016. Tema natjecanja bila  je „Mediteran u meni“, a zadana tehnika kartonski tisak.

U natjecanje se uključilo 30 škola naše županije,a  Županijsko izborno povjerenstvo je između 170 pristiglih radova odabralo 10 najuspješnijih koji će se uputiti na državnu razinu natjecanja.

Naša škola je veoma ponosna što se i rad učenice Mirte Križanić (6.a)  upućuje na državnu razinu natjecanja.

Čestitamo Mirti ,ali i svim našim učenicima koji su se uključili u LIK 2016.!

NATJECANJE IZ LIKOVNE KULTURE

Autor: Marija Poslon, 29. 2. 2016.

Čestitamo Mirti ,ali i svim našim učenicima koji su se uključili u LIK 2016.!