Ugostili smo naše partnere iz Španjolske

Autor: Andrija Kiseljak, 16. 2. 2016.

Ovog vikenda, od 12.-14.2.2016. ugostili smo naše prijatelje iz Las Torres de  Cotillas-a, ravnatelja  škole IES La Florida  gospodina Andresa Nieta  Morotea iučenika  Pabla  Plazu Caballera , sudionika  našeg projekta.

Ovaj unaprijed  isplaniran posjet bio je prvenstveno radni zbog  dogovora  najsitnijih detalja u vezi provedbe našeg  Erasmus + projekta „ Dobre vibracije „  , a u vezi  skorog dolaska 20 učenika njihove škole  s 2  voditelja  u naš grad. Kako se dolazak naših partnera Španjolaca brzo približava, organizatori, a  i učenici , pripremali  su aktivnosti tijekom njihovog budućeg  sedmodnevnog boravka  u Krapini.

Naše je  goste , uz ravnateljicu  Dragicu Belošević , učitelje i  stručnu službu te koordinatore projekta Aleksandru Podsečki i Andriju Kiseljaka pozdravio  i zaželio im ugodan boravak i naš gradonačelnik Zoran Gregurović te je i s njim dogovorena suradnja na projektu.

U sklopu posjeta naši su gosti posjetili  Muzej krapinskih neandertalaca,  prošetali gradom te otišli i do Starog grada. Posjetili su  i našu župnu crkvu Sv. Nikole te su prisustvovali i  nedjeljnoj misi.

Naša učenica Laura Presečki, sudionica projekta također je upoznala Pabla s aktivnostima,  ali i ostalim sudionicima projekta, kao  i svojom najboljom prijateljicom Vanjom te su se zajedno družili, puno  smijali  i izrazili uzbuđenje oko skorog druženja cijele grupe.

Gosti su izrazili veliko zadovoljstvo projektom, dosadašnjom organizacijom i suradnjom, ali i  samim vikend posjetom. Gospodin Andres Nieto Morote izriče veliku zahvalnost i iskazuje potpuno povjerenje u nas kao organizatore. Naš grad smatra mirnom oazom , adekvatnim i sigurnim za svoje učenike  tijekom provedbe aktivnosti u ožujku.

Hvala svima koji žele biti dio ove naše Dobre vibracije ! Širimo ju zajedno dalje !

Pratite nas na našim stranicama i saznajte kako teku  pripreme.

Naša Facebook grupa:

Stranica naše škole:

Last weekend (from 12th till 14th of February) we hosted our friends from Las Torres de Cotillas (headmaster Andres Nieto Morote and student Pablo Plaza Caballera who is included in our project).

We arranged this pre - planned working visit to discuss about even the smallest details of „Good vibrations“ project. Twenty of Spain students and their two leaders are coming to our town. As their arrival is coming soon, organizers were preparing activities for their seven - day visit in Krapina.

Our headmistress Dragica Belošević, teachers, professional assistants and project coordinators Aleksandra Podsečki and Andrija Kiseljak welcomed our guests. Town mayor Zoran Gegurović also welcomed them and wished them pleasant stay and agreed to participate in project.

They visited the Krapina Neanderthal Museum, Krapina's Old Town and St Nikola's church where they attended the Mass.
Our student Laura Presečki introduced Pablo with activities, other participants and her best friend Vanja. They all hang out, laugh and were very excited about project.

Our guests were very satisfied with project, organization and cooperation as with staying during the weekend. Mr. Andres Nieto Morote expressed satisfaction and complete confidence in us as organizers of this project. He also thinks that Krapina is adequate and safe town for his students to visit during the activity implementation in March.

More pictures are coming soon on our Flickr page.

A big thank you to everyone who wants to be a part of our Good Vibrations! Let's spread it some more together!

Follow us on our internet web sites and find out how we are getting on with preparations!

Our Facebook page

Our school website

Ugostili smo naše partnere iz Španjolske

Autor: Andrija Kiseljak, 16. 2. 2016.

Pratite nas na našim stranicama i saznajte kako teku  pripreme.

Naša Facebook grupa:

Stranica naše škole:

More pictures are coming soon on our Flickr page.

Our Facebook page

Our school website