MAŠKARE 2016., ZAGORCI NA MORU

Autor: Vlatka Matejaš, 8. 2. 2016.

U nedjelju 7.2.2016. godine u Krapini  organizirana je povorka maškara gradom. Naravno da su se i ove godine uključili i učenici naše škole.

Okupljanje maskiranih skupina bilo je na igralištu kod naše škole u 14,30 sati, a predstavljanje je započelo na Trgu Ljudevita Gaja u 15 sati. Učenici naše škole predstavili su se scenskom igrom Zagorci na moru. Kako se međusobno sporazumijevaju Zagorci i Dalmoši, tko koga i na koji način razumije dočarali su Antonija i Marija iz 5.b, Ena iz 5.c, Ines iz 7.b te Petra, Helena, Klara, Tibor i Žan iz 6.a razreda. Bili smo dobro raspoloženi i veseli, nasmijali smo publiku, a i drugi su nas. Nestrpljivo smo čekali proglašenje nagrađenih sudionika. Ove se godine nisu proglašavala prva tri mjesta već je dodjeljena jedna glavna nagrada i još pet skupina je dobilo istu nagradu. Bili smo jako sretni, a i ponosni jer smo osvojili nagradu u vrijednosti od 500 kuna. Već se sada veselimo nastupu u maškarama iduće godine.

MAŠKARE 2016., ZAGORCI NA MORU

Autor: Vlatka Matejaš, 8. 2. 2016.