OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA VUKOVAR

Autor: Anita Džaja, 23. 11. 2015.

Obilježavanje Dana sjećanja na Vukovar učenici naše škole započeli su u utorak 17.11.2015. godine paljenjem svijeća u Muzičkom paviljonu u Parku matice hrvatske.

Idućeg su dana na nastavi s razrednicima razgovarali, gledali prezentacije, pisali i na taj način se prisjećali grada heroja, Vukovara.

Vše fotografija možete pogledati u našoj foto galeriji.

OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA VUKOVAR

Autor: Anita Džaja, 23. 11. 2015.

Vše fotografija možete pogledati u našoj foto galeriji.