35. SMOTRA DJEČJEG KAJKAVSKOG STVARALAŠTVA „DRAGUTIN DOMJANIĆ“ – SVETI IVAN ZELINA

Autor: Marija Poslon, 28. 10. 2015.

Na literarnom natječaju 35. smotre dječjag kajkavskog stvaralaštva „Dragutin Domjanić“ – Sveti Ivan Zelina 2015. od ukupno 455 pristiglih pjesama iz 72 osnovne škole s cijelog kajkavskog govornog područja stručni ocjenjivački sud izabrao je 75 pjesama za ovogodišnju Smotru među kojima je pjesma naše učenice Elizabete Šimunić iz 7. a razreda „Moj dedek“.

Sve izabrane pjesme objavljene su u zbirci „Čarobni sviet“ – zborniku pjesama koji naša Elizabeta drži u ruci na fotografiji.

Iskreno čestitamo našoj mladoj kajkavskoj pjesnikinji te joj žellimo uspjeh i na drugim litrarnim natječajima!

Autor: Marija Poslon, 28. 10. 2015.