U POSJETU VARAŽDINU

Autor: Anita Džaja, 20. 10. 2015.

Evo nas opet!

U petak, 16. listopada 2015. godine, 6. razredi naše škole bili su na terenskoj nastavi u Varaždinu.

Najprije smo gledali film Koko 3: ljubav ili smrt. Film se svidio većini učenika no nećemo vam puno otkriti već ga sami pogledajte.

Možete li zamisliti kako je biti u prostoriji s približmo 4000 kukaca??? Hvala Bogu, nisu bili živi. Vidjeli smo ih u Muzeju kukaca i bilo je stvarno nestvarno.

Još smo posjetili i Muzej grada Varaždina, u kojem smo se vratili u njegovu prošlost.

Na kraju smo, u slobodnoj šetnji gradom, pronašli skriveno blago (McDonald's), i o tome vam ne trebamo puno pričati.

Vaši Ana, Petar i Klara

U POSJETU VARAŽDINU

Autor: Anita Džaja, 20. 10. 2015.

Evo nas opet!

Vaši Ana, Petar i Klara