POSJET METEOROLOŠKOJ POSTAJI KRAPINA

Autor: Marija Poslon, 24. 3. 2015.

Na Svjetski meteorološki dan 23. ožujka 2015. članovi GLOBE skupine posjetili su Meteorološku postaju Krapina u Popovcima  koja je u sastavu Državnog hidrometeorološkog zavoda RH. Dežurni meteorolog i voditelj postaje gosp. Andrija Slukan učenike je upoznao sa svim mjernim instrumentima i detaljno im pojasnio  način mjerenja.

slike možete vidjeti klikom  na

POSJET METEOROLOŠKOJ POSTAJI KRAPINA

Autor: Marija Poslon, 24. 3. 2015.

slike možete vidjeti klikom  na