ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Autor: Marija Poslon, 8. 3. 2015.

U utorak, 03. 03. 2015., održano je županijsko natjecanje iz njemačkog jezika u OŠ GORNJE JESENJE.

Našu školu predstavljalo je četvero učenika - Lana Šoštarko 8.b, Marko Fruk 8.b, Ivana Škrelc 8.a i Ema Kovačić 8.a. u pratnji njihove mentorice Mirjane Klobučar.

Naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

U kategoriji A – njemački kao redovni predmet:

• Ivana Škrlec  -  7. mjesto
  • Ema Kovačić – 10. mjesto

U kategoriji B – njemački kao izbroni predmet:

• Marko Fruk – 4. mjesto
  • Lana Šoštarko – 5. mjesto

Čestitamo svim učenicima na postignutim rezultatima te želimo još mnogo uspjeha u budućnosti.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOG JEZIKA

Autor: Marija Poslon, 8. 3. 2015.

Naši učenici postigli su sljedeće rezultate:

U kategoriji A – njemački kao redovni predmet:

• Ivana Škrlec  -  7. mjesto
  • Ema Kovačić – 10. mjesto

U kategoriji B – njemački kao izbroni predmet:

• Marko Fruk – 4. mjesto
  • Lana Šoštarko – 5. mjesto