ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Marija Poslon, 27. 2. 2015.

Županijsko natjecanje iz fizike KZŽ održano je 23.veljače 2015.godine u Radoboju , u Osnovnoj školi Side Košutić. Na poziv županijskog povjerenstva na natjecanju je sudjelovao Matija Kovačec, učenik 8.b razreda, a mentorica je učiteljica fizike Ružica Novak. Rješavali su se pisani i praktični zadaci. Nakon što je županijsko povjerenstvo ispravilo učeničke radove, naš Matija je na 5. Mjestu.

Čestitamo Matiji na postignutom rezultatu.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ FIZIKE

Autor: Marija Poslon, 27. 2. 2015.

Čestitamo Matiji na postignutom rezultatu.