TEMATSKI RODITELJSKI SASTANCI

Autor: Marija Poslon, 18. 12. 2014.

U suradnji s Centrom za socijalnu skrb, podružnica Obiteljski centar Krapinsko- zagorske  županije , 10. prosinca  2014. Održane su edukativne radionice  za roditelje učenika 4. i 5. razreda. Roditelji s u s interesom pratili izlaganja Tanje Cujzek, socijalne pedagoginje. Teme su planirane u sklopu Teme mjeseca Obiteljskog cetra pod nazivom”Obitelj i prevencija ovisnosti”

Edukativna radionica za roditelje učenika 4. razreda

Tema: Sigurnost djece na Internetu

Edukativna radionica za roditelje učenika 5. razreda

Tema: Prevencija poremećaja u ponašanju

Pripremila : pedagoginja

TEMATSKI RODITELJSKI SASTANCI

Autor: Marija Poslon, 18. 12. 2014.

Edukativna radionica za roditelje učenika 4. razreda

Tema: Sigurnost djece na Internetu