POSLUŠAJTE NAS U "EMISIJI ZA MLADE" RHZK

Autor: Suzana Pracaić, 30. 9. 2014.

Pozivamo vas da sutra, 01. listopada 2014. poslušate EMISIJU ZA MLADE na RHZK u 11,30 sati. Emisiju vodi novinarka gđa DIANA VINKOVIĆ, a prilog je snimljen s učenicama 7.a razreda LAUROM KRANJČEC i LAUROM PRESEČKI, sudionicama projekta "Gde su se vučili naši Krapineki". Govorile su o etapama i svemu onome što nas očekuje u realizaciji projekta. POSLUŠAJTE!!!

Učenice je za snimanje priloga pripremila voditeljica projekta, učiteljica Miljenka Hršak, kratki uvod u projekt dala je knjižničarka Suzana Pracaić, a razgovor je vodila novinarka RHZK - gđa Diana Vinković.

Podržite nas i poslušajte!!!

POSLUŠAJTE NAS U "EMISIJI ZA MLADE" RHZK

Autor: Suzana Pracaić, 30. 9. 2014.

Podržite nas i poslušajte!!!