MEĐUNARODNI DAN DJEVOJČICA

Autor: Marija Poslon, 18. 10. 2013.

U sklopu obilježavanja Dječjeg tjedna u četvrtak i petak, 10. i 11. listopada održane su aktivnosti kojima smo obilježili Međunarodni dan djevojčica.

U radionici  „Kako žive djevojčice svijeta „  istraživali smo kroz nekoliko priča različite načine života i školovanja djevojčica, i to zajedno s  gošćama , djevojčicama iz susjedne nam škole, Oš Augusta Cesarca.

U petak smo se okupili ispred škole u Krug topline, te veselo zapjevali i družili se.

Kako nam je lijepo bilo pogledajte u foto zapisima..

MEĐUNARODNI DAN DJEVOJČICA

Autor: Marija Poslon, 18. 10. 2013.

Kako nam je lijepo bilo pogledajte u foto zapisima..