SJEDNICA VIJEĆA UČENIKA ŠKOLE

Autor: Marija Poslon, 7. 12. 2012.

Održana je konstituirajuća sjednica Vijeća učenika škole. Predsjednici razrednih odjela predstavili su   sebe i svoj razredni odjel. Naglasili su na što su  ponosni, što im se u razrednom odjelu najviše sviđa. Razgovaralo se o  poštivanju razrednih pravila, međusobnim odnosima, a i o tome što bi u pojedinim razrednim odjelima trebalo promijeniti.

Izabran je  predsjednik Vijeća učenika. To je Timon Spiegl, učenik 8.a razreda, a Iva Kunštek, učenica 7.c razreda dopredsjednica je Vijeća učenika.

SJEDNICA VIJEĆA UČENIKA ŠKOLE

Autor: Marija Poslon, 7. 12. 2012.