Sveti Nikola i u našoj školi

Autor: Ivana Bračević, 8. 12. 2021.

I ove smo godine radosno proslavili blagdan Svetoga Nikole uz obilje smijeha na licima naših najmlađih, ali i onih malo većih. Sveti Nikola rano je ustao i posjetio sve učenike A smjene te se potom uputio u područnu školu u Donjoj Šemnici i u Lepajce. Nimalo umoran, popodne je proveo s učenicima B smjene. Bio je oduševljen učenicima koji su bili dobri cijele godine te ih je iznenadio slatkišima. No, u svom pohodu nije bio sam. Sa sobom je poveo strašnoga Krampusa koji je ponekom djetetu svojim izgledom i šibom na trenutak utjerao strah u kosti. Ubrzo se i on smekšao kad je vidio da u školi nema puno posla jer nije pronašao zločestu djecu. Pljeskom, razgovorom i pjesmom nakratko smo se zabavili i u ovim epidemiološkim uvjetima malo razveselili. Umjesto usana koje su skrivale maske, smijale su se vesele dječje oči!

Odabirom na Foto-galerija pogledajte slike.

Članak napisala: Andreja Klasić

Sveti Nikola i u našoj školi

Autor: Ivana Bračević, 8. 12. 2021.

Odabirom na Foto-galerija pogledajte slike.

Članak napisala: Andreja Klasić