Bilo je URNEBESNO!!!

Autor: Suzana Pracaić, 9. 11. 2012.

Prema najavi, u našoj školi gostovali su: književnici Zoran i Ema Pongrašić, glumica Svetlana Patafta i žongler Domagoj Šoić (a ne najavljeni Krešimir Fijachko). Susretu su prisustvovali učenici 1. – 4. razreda matične i područnih škola, oko 280 djece. Bilo je URNEBESNO!!!

Program i predstavljanje gostiju vodile su učenice: Mirta Križanić, 3.a; Nika Macan, 3.b; Roberta Horvat, 3.a i Tena Osredečki, 3.b.

Tema gostovanja je bila: TKO VJERUJE U BAJKE JOŠ?

Bilo je govora o bajkama Trnoružica, Ivica i Marica… ali na Ponrašićev način… Također smo čuli i priču o Izboru za Miss princeza – koja je pobijedila na natjecanju?!

Sve u svemu, susret je bio prekrasan, osebujan, domišljat, prožet smijehom… jednom riječju urnebesan! Posebnu 'točku na i' dao je žongler Domagoj koji je izazvao opće oduševljenje, ushit i najveći pljesak.

Vjerujemo da ćemo taj događaj pamtiti dugo, dugo!

Bilo je URNEBESNO!!!

Autor: Suzana Pracaić, 9. 11. 2012.

Tema gostovanja je bila: TKO VJERUJE U BAJKE JOŠ?

Vjerujemo da ćemo taj događaj pamtiti dugo, dugo!