Markova prva slikovnica

Autor: Ivana Bračević, 8. 7. 2021.

Na dan podjele svjedodžbi, 30.06.2021 učenik 2.a Marko Horvat imao je malu promociju svoje prve slikovnice Pustolovine debelog mačka Pegija. Vidno uzbuđen, Marko je podijelio svakom prijatelju iz razreda po primjerak svoje slikovnice. Oni su je odmah 'listali' kako bi potražili svoju ilustraciju mačka Pegija jer su svi učenici 2.a bili ilustratori prema sadržaju četiri priče :1. Pegi kupuje konzerve 2. Pegi kupuje deku 3. Pegi kod liječnika 4. Pegijeve brige. Marko je inspiraciju za svoje priče pronašao u svom kućnom ljubimcu Pegiju s kojim se puno igra. Pričajući o pustolovinama mačka može se primijetiti da je ispričao i neke djeliće iz svog svakodnevnog života preko Pegija. Markova velika podrška za pisanjem priča bili su njegovi roditelji, učiteljica te prijatelji iz razreda. Razgovarajući s njim rekao je da će i dalje pisati kreativne i maštovite priče o mačku, ali smišlja i nove likove koji će se naći u njegovim novim pričama, u novim pustolovinama i idejama na maštovit način.

Pod "više" možete pogledati fotografije.

Želimo mu puno sreće!

Pripremila učiteljica 2.a Vesna Presečki

Markova prva slikovnica

Autor: Ivana Bračević, 8. 7. 2021.

Pod "više" možete pogledati fotografije.

Želimo mu puno sreće!

Pripremila učiteljica 2.a Vesna Presečki