TIMON, MARTA I LOVRO – DRŽAVNI PRVACI

Autor: Marija Poslon, 17. 5. 2012.

Na Državnoj smotri i natjecanju hrvatskih GLOBE škola za učenike osnovnih i srednjih škola održanoj  od 13. do 15. svibnja  2012. u Rabcu učenici OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina Timon Spiegl (VII.a), Marta Obadić (VIII. c) i Lovro Hršak (VIII. a)  osvojili su  prvo mjesto.

Timon, Marta i Lovro su se izuzetno dobro orijentirali u prostoru uz pomoć zemljovida te pokazali odlično znanje u poznavanju pravila i primjeni GLOBE protokola. U orijentacijskom GLOBE natjecanju sudjelovale su 34 osnovne škole iz cijele Hrvatske, a naši“GLOBE“-ovci zaslužno su postali državni prvaci. Učenike su za natjecanje pripremale učiteljice Ružica Novak i Miljenka Hršak.

TIMON, MARTA I LOVRO – DRŽAVNI PRVACI

Autor: Marija Poslon, 17. 5. 2012.