DVIJE NOVE MENTORICE U ŠKOLI

Autor: Suzana Pracaić, 20. 4. 2012.

Na svečanoj promociji održanoj 20. travnja 2012. godine u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, ministar znanosti, obrazovanja i sporta dr. sc. Željko Jovanović i ravnatelj Agencije za odgoj i obrazovanje Vinko Filipović promovirali su 503 odgojno-obrazovna radnika u zvanje mentora i savjetnika. Među njima su i naše stručne suradnice: pedagoginja Božica Horvat i knjižničarka Suzana Pracaić.

Odluku o napredovanju ili ponovnom izboru u zvanje  dobilo je 36 odgojitelja i stručnih suradnika iz predškolskih ustanova, iz osnovnih škola 285 učitelja i stručnih suradnika iz srednjih škola i učeničkih domova 182 nastavnika i odgajatelja. Odgojitelji, učitelji, nastavnici i stručni suradnici napredovanjem u zvanje mentora i savjetnika nagrađeni su za stručnost, pedagoške metode, uzorne rezultate, trajno stručno usavršavanje i unapređivanje nastavnog procesa poučavanja.

Čestitavši promaknutim mentorima i savjetnicima, ministar Željko Jovanović, naglasio je da je svečana promocija praznik hrvatskog školstva i odluku o napredovanju osobno uručio svakom od 503 promovirana odgojno-obrazovna radnika.

Više na:

DVIJE NOVE MENTORICE U ŠKOLI

Autor: Suzana Pracaić, 20. 4. 2012.

Više na: