Fašnik u Krapini

Autor: Anita Džaja, 5. 3. 2019.

Učenici 3.a razreda naše škole odlučili su sudjelovati na Fašničkim špelancijama u Krapini koje su se održale 2.3.2019. godine.

Željeli su se predstaviti kao skupina Krapineka koja je došla upoznati fašničke običaje u Krapini.

U izradi kostima pomogli su nam roditelji na radionici održanoj 27.2. i tom smo se prilikom svi dobro zabavili.

Zabava je nastavljena i u subotu na Špelancijama, a veselju nije bilo kraja kad smo osvojili i nagradu od 1 000 kn!

Više fotografija u našoj foto-galeriji!

Priredila: Zrinka Arbanas Hleb, učiteljica 3.a

Fašnik u Krapini

Autor: Anita Džaja, 5. 3. 2019.

Više fotografija u našoj foto-galeriji!

Priredila: Zrinka Arbanas Hleb, učiteljica 3.a