IT ALL STARTS WITH A STORY!

Autor: Anita Džaja, 16. 11. 2018.

Ivona Herout, učenica 7. b razreda naše škole pobjednica je literarnog natječaja na engleskom jeziku „Let's build a story“ u kategoriji 6. razreda šk. god. 2017./2018. Svojom pričom „A Wish of the Shooting Star“  Ivona je pokazala zavidno znanje engleskog jezika, kreativnost i iznimne spisateljske sposobnosti te je njena priča zasluženo odabrana od strane stručnog žirija koji je čitajući 468 pristiglih priča hrvatskih osnovnoškolaca Ivoninu izdvojio kao The Story

U nastavku pročitajte više o ovoj lijepoj priči o uspjehu naše Ivone, a u foto-galeriji pogledajte više fotografija.

Na tom putu našu kreativnu spisateljicu podržavala je njena mentorica Karolina Leskovar Hržica. Ivoni je danas osobno uručena nagrada od strane gospođe Marte Užarević iz uredništva izdavačke kuće Profil Klett koji će sve priče pobjednice objaviti u Zbirci koja će biti uručena svim učiteljicama i učiteljima engleskog jezika diljem Lijepe Naše, a svi koji požele pročitati Ivoninu priču mogu to učiniti u knjižnici naše škole gdje će se također nalaziti primjerak Zbirke. Još jednom čestitamo našoj samozatajnoj, ali nadasve kreativnoj  i maštovitoj mladoj spisateljici.

GO GIRL!

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica

IT ALL STARTS WITH A STORY!

Autor: Anita Džaja, 16. 11. 2018.

GO GIRL!

Pripremila: učiteljica Karolina Leskovar Hržica