DJEČJI DAN

Autor: Dubravka Tušek, 7. 9. 2018.

Sve nas veseli Tjedan kajkavske kulture pa tako i najmlađe.Njima je posvećen Dječji dan.Ove godine Dječji dan obilježen je 6.09.U Parku Matice Hrvatske u Krapini okupilo se mnoštvo djece,a pridružili su im se i učenici OŠ "Ljudevit Gaj" Krapina,PŠ Lepajci i PŠ Donja Šemnica. Sudjelovali su u raznim igraonicama i radionicama: gađanje lukom i strijelom u metu, izrada nakita, igra balonima, oslikavanje lica, gađanje limenki lopticom, izrada cvijeća od krep papira,pričaonica... Uživali su u glazbenom programu, zabavnim klaunovima, predstavi za djecu te nastupu Gradskog puhačkog orkestra Krapina i Krapinskih mažoretkinja.Počastili su se sladoledom i šećernom vatom.Proveli su ugodno popodne u igri,veselju i druženju.

FOTOGRAFIJE

DJEČJI DAN

Autor: Dubravka Tušek, 7. 9. 2018.

FOTOGRAFIJE