PRIJEM PRVAŠIĆA U PŠ DONJA ŠEMNICA

Autor: Štefica Tepuš, 4. 9. 2018.

U PŠ Donja Šemnica prvim nastavnim danom stiglo je 7 đaka prvaka. Nakon što su sjeli u svoje klupe pozdravila ih je voditeljica škole Štefica Tušek. Prigodni program izveli su drugašići i dvije petašice. Dobrodošlicu im je zaželjela i  njihova učiteljica Kornelija Hršak. Nakon upoznavanja i odrađenog prvog radnog zadatka učenici su se zasladili slatkišima i sokom. Na kraju druženja dobili su poklone i veselo krenuli kućama.

Pripremila: Kornelija Hršak

Fotografije u Foto -galeriji

PRIJEM PRVAŠIĆA U PŠ DONJA ŠEMNICA

Autor: Štefica Tepuš, 4. 9. 2018.

Pripremila: Kornelija Hršak

Fotografije u Foto -galeriji