ZLATNI OSMAŠI NA FESTIVALU MATEMATIKE MATHEMA U KOPRIVNICI

Autor: Anita Džaja, 25. 5. 2018.

Vrsni matematičari naše škole i ove su godine, 25. svibnja, sudjelovali na Festivalu matematike Mathema u Koprivnici. Na Festivalu su se natjecale škole iz 6 županija sjeverozapadne i središnje Hrvatske, ukupno 270 ekipa.

Među njima bilo je 18 ekipa iz naše škole, ukupno 54 učenika od trećeg do osmog razreda. Stoga  je naša škola dobila i posebno priznanje kao škola sa najviše prijavljenih ekipa na ovogodišnjem natjecanju.

Izuzetan uspjeh na Festivalu postigli su učenici  Nika M., Tena O. i Tibor R. osvojivši prvo mjesto u kategoriji osmih razreda.

U toj kategoriji natjecale su se i Rea B., Ana P. i Mara K.

U kategoriji sedmih razreda učenice Ena Š., Eva P. i Ena M. osvojile su 4. mjesto. U toj su se kategoriji još natjecali : Nikola J., Matija T., Katarina V.,  Jakob Domagoj J., Marko T. i Antonio P.

U kategoriji šestih razreda natjecali su se : Nika M., Saša V., Karla K., Antonio G., Petra H., Tea P., Marta H., Ivona H. i Mia M.

U kategoriji petih razreda natjecatelji su bili: Lucija P., Ena P., Mila M., Filip Č., Niko K., Sonny G., Karolina S., Karlo N., Martin R., Vito C., Sebastijan K. i Lovro B.

Natjecatelji u kategoriji četvrtih razreda su bili: Nika H., Ema N., Karolina V., Petra R., Petra Ž., Maja K., Lana H., Lucija P., Sara P., Leon H., Noa R. i David H.

U kategoriji trećih razreda natjecatelji su bili: Kimi G., Tea D., Damjan Š., Filip P., Luka C. i Jan K.

Učenike su za ovo natjecanje pripremile učiteljice: Vesna P., Gordana N., Anica P., Dušanka J., Tatjana S. M., Andreja D. i Dragica Š.

Pripremila: Dragica Šalković

ZLATNI OSMAŠI NA FESTIVALU MATEMATIKE MATHEMA U KOPRIVNICI

Autor: Anita Džaja, 25. 5. 2018.

U toj kategoriji natjecale su se i Rea B., Ana P. i Mara K.

Pripremila: Dragica Šalković