Maskenbal u našoj PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 14. 2. 2018.

U utorak, 13. veljače 2018. godine, u našoj je školi održan maskenbal.

Ima li što ljepše i opuštenije za djecu od spontanog spremanja u školu kada mogu odjenuti sve što požele i poistovjetiti se s likovima iz mašte?

Tako su i ove  godine učenici naše škole došli  na nastavu odjeveni u različite kostime. Svi učenici razredne nastave u PŠ Donja Šemnica zajedno sa svojim razrednicima veselo su proveli dan plešući i zabavljajući se obučeni u svoje omiljene maske. Pridružili su im se i učenici viših razreda koji su također dan proveli maskirani u omiljene maske. Svi zajedno zasladili su se slatkim krafnama i toplim čajem.

Za učenike 1. - 4. razreda organiziran je izbor najljepše maske. Učenici su glasali za najbolju masku po pojedinim razredima.

Ovaj put ni učiteljice nisu mogle odoljeti čarima maskiranja te su se i one na radost učenika  maskirale.

Fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.

Maskenbal u našoj PŠ Donja Šemnica

Autor: Štefica Tepuš, 14. 2. 2018.

U utorak, 13. veljače 2018. godine, u našoj je školi održan maskenbal.

Fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.