Pjevanje članova malog zbora pri paljenju četvrte adventske svijeće

Autor: Anita Džaja, 24. 12. 2017.

Tek što su nam pjevali na priredbi naši mali zboraši imali su još jedan nastup. U subotu, 23.12.2017. godine nastupili su na Trgu Ljudevita Gaja. Bili su u elitnom društvu jer osim njih pjevali su i članovi zbora Ilirci.

Bilo je lijepo i vidjeti male zboraše s crvenim, svjetlucavim kapicama na glavi koji su pjevali Božić bijeli, a naravno i čuti ih. Svi su željeli paliti četvrtu adventsku svjećicu te je morala njihova učiteljica Gordana Nežmahen odrediti da to učini predsjednik razreda.
Nakon toga poželjeli su nam Sretnu novu godinu, naravno pjesmom. U izvedbi učenike je pratila učiteljica Katarina Rihtar.
Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!
Pripremila, slušala, pjevala i fotografijom zabilježila Jasna Leljak.

Pjevanje članova malog zbora pri paljenju četvrte adventske svijeće

Autor: Anita Džaja, 24. 12. 2017.

Više fotografija pogledajte u našoj foto-galeriji!
Pripremila, slušala, pjevala i fotografijom zabilježila Jasna Leljak.