Obilježen blagdan sv. Lucije

Autor: Anita Džaja, 13. 12. 2017.

Učenici 1.a razreda, njihovi roditelji, djedovi, bake i učiteljica V. Požgaj ukrašavali su teglice prigodnim ukrasima. U maštovito ukrašene teglice djeca su posijala pšenicu kao što i priliči uz navedeni blagdan. Zajedničko druženje prošlo je u veselom i vedrom raspoloženju što potvrđuju fotografije, a njih možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Pripremila: učiteljica Vesna Požgaj

Obilježen blagdan sv. Lucije

Autor: Anita Džaja, 13. 12. 2017.

Pripremila: učiteljica Vesna Požgaj