Upoznajmo se kroz igru i druženje!

Autor: Anita Džaja, 26. 10. 2017.

Roditelji i učenici 1.B razreda te njihova učiteljica organizirali su u subotu, 21. listopada 2017. godine športske  igre s ciljem upoznavanja i stvaranja ugodnog razrednog ozračja.

U igrama, roditelji i djeca su pokazala  pravi natjecateljski duh.

Da se u roditeljima krije dijete najbolje pokazuju  fotografije.

Nakon igara, druženje se nastavilo uz grickalice  i ugodnom šetnjom uz Krapinčicu.

Budući da su roditelji i djeca  bili oduševljeni  takvim  oblikom druženja, susret  je završio u davanju prijedloga za ponovni susret  i to u vrijeme adventa.

Pripremile: učiteljice Marija Klasić i Mia Mališ

Upoznajmo se kroz igru i druženje!

Autor: Anita Džaja, 26. 10. 2017.

U igrama, roditelji i djeca su pokazala  pravi natjecateljski duh.

Da se u roditeljima krije dijete najbolje pokazuju  fotografije.

Pripremile: učiteljice Marija Klasić i Mia Mališ