OBILJEŽEN DAN KRAVATE U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Anita Džaja, 18. 10. 2017.

Obilježavajući Dan kravate, učenici su  u srijedu 18.10. 2017. godine u školu došli noseći oko vrata kravatu kao modni dodatak. Taj dan obilježavamo na taj način tek drugu godinu, ali učenici s veseljem dolaze tako obučeni u školu.

Sve je više onih koji se trude naučiti pravilno vezati kravatu, a u nekim odjelima prednjače djevojčice.  Posebno moramo istaknuti neke naše učenike koji su kravatu stavili na bijelu košulju te su izgledali jako svečano. Zadnjih smo godina svjedoci da ni kravata više nije što je nekad bila jer ju danas možemo vidjeti u više oblika, raznih širina i duljina te od različitih materijala. Budući je kravata i nacionalni simbol naše zemlje, nadamo se da ćemo i dalje obilježavati taj dan.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Za vas pripremila Jasna Leljak

OBILJEŽEN DAN KRAVATE U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Anita Džaja, 18. 10. 2017.

Više fotografija možete pogledati u našoj foto-galeriji!

Za vas pripremila Jasna Leljak